Užmiršk viską, ką žinojai iki šiol,
ir pasinerk į naują, nepamirštamą
nuotykį!

Garantuojame, kad sugrįšite čia dar ne kartą!

Esame didžiausias, pirmaujantis ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje.

Patirties sėmėmės daugiau nei 80 pabėgimo kambarių visame pasaulyje, tad garantuojame nepamirštamus įspūdžius, kurių nepatirsite niekur kitur.

Pabėgimo kambariai

Vaikams
Įmonėms

Planuojate neeilinį nuotykį? Pabėgimo kambariai būtent Jums. Galite pasirinkti pabėgimo kambarį pagal skirtingus scenarijus bei sudėtingumą. Pirmą kartą bandantiems tokią pramogą, geriausiai subalansuotas Hario Poterio kambarys. Vidutinio sudėtingumo – Alisos kambarys. Norintiems iššūkio galime pasiūlyti da Vinčio kambarį, Apokalipsę, Serijinį žudiką, kambarį visiškoje tamsoje – Aklą apiplėšimą arba 2 identiškus Mafijos kambarius, kur vienu metu galėsite varžytis, kurie greičiau ištrūks. Visose patalpose turime jaukias salytes, kuriose galėsite pratęsti savo šventę.

Didesnės grupės (40 žmonių ir daugiau) į pabėgimo kambarius gali eiti vieni po kitų ir savo eilės laukti salytėje arba eiti pasidalinę per trejas mūsų patalpas (visos patalpos netoli viena kitų, centre).

Galime į Jūsų šventę atvežti mūsų galvosūkių dėžes. Tai lyg pabėgimo kambarys, tik viskas yra sutalpinta vienoje dėžėje. Dėžių turime daug, tad vienu metu jas galės spręsti iki 200 žmonių.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Plačiau apie kiekvieną kambarį bei kainas rasite paspaudę ant norimo kambario.

Dviejuose vaikams skirtuose pabėgimo kambariuose Kaune (Haris Poteris ir Alisa stebuklų šalyje), Kęstučio g. 17 vienu metu galės žaisti iki 10 vaikų nuo 7 metų. Po žaidimo galėsite išsinuomoti vienai valandai salytę, kurioje galėsite pratęsti šventę. Vyresni, labiau patyrę vaikai nuo 10 metų gali išbandyti savo jėgas sunkesniuose dviejuose vienoduose Mafijos kambariuose, Gedimino g. 30. Ten taip pat turime salytę šventimui.

Griunvaldo g. 8 turime tris sunkesnius kambarius vaikams nuo 10 metų: “Slapta laboratorija“, “Apleistas namas” ir “Šmėklų paslaptys”, ten, taip pat, rasite salytę šventimui.

Didesnės vaikų grupės į pabėgimo kambarius gali eiti vieni po kitų ir savo eilės laukti salytėje arba eiti pasidalinę per mūsų patalpas (atstumas – 1-8 min pėsčiomis).

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Plačiau apie kiekvieną kambarį bei kainas rasite paspaudę ant norimo kambario.

Planuojate įmonės renginį? Vieninteliai Kaune siūlome žaidimą įmonės kolektyvui iki 40 žmonių vienu metu. Taip pat, galite rinktis du identiškus Mafijos pabėgimo kambarius ir rungtyniauti, kurie pirmi ištrūks. Drąsiai galite mums skambinti +370 607 73743 arba rašyti į info@breakfree.lt ir mes Jums maloniai patarsime bei padėsime suorganizuoti nepamirštamą įmonės šventę. Išrašome sąskaitas faktūras. Dideliems užsakymams taikome nuolaidas.

Didesnės grupės (virš 40 žmonių) į pabėgimo kambarius gali eiti vieni po kitų ir savo eilės laukti salytėse.

Galime į Jūsų šventę atvežti galvosūkių dėžes. Tai lyg pabėgimo kambarys, tik viskas yra sutalpinta vienoje dėžėje. Dėžių turime daug, tad vienu metu jas galės spręsti iki 200 žmonių.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Plačiau apie kiekvieną kambarį bei kainas rasite paspaudę ant norimo kambario.

Rezervacija
Apie mus
9
METAI PATIRTIES
18

PABĖGIMO KAMBARIŲ KAUNE

IR VILNIUJE
90
APLANKYTŲ 

PABĖGIMO KAMBARIŲ

PASAULYJE
20000
PAS MUS APSILANKIUSIŲ
KOMANDŲ
Mūsų išskirtinumas - užduotyse įtraukti visi 5 pojūčiai
Apie pramogą

Tai pramoga, kurios metu, komanda užrakinama į kambarį ir turi spręsti galvosūkius, vykdyti užduotis, atrakinėti užraktus. Tai lyg lobio ieškojimas, tik tikslas – ištrūkti.

Jei komandos pagrindą sudaro suaugę, tuomet kartu gali eiti bet kokio amžiaus vaikai. Jei komandoje vien vaikai, tuomet be suaugusių įleidžiame tik į kambarius, skirtus vaikams. Į visus kitus kambarius vaikai be suaugusių įleidžiami nuo 14 metų.

Jūs turėsite atvykti 5-10 minučių anksčiau prieš savo rezervacijos laiką. Atvykus Jums bus pravestas instruktažas ir būsite užrakinti kambaryje iš kurio turėsite ištrūkti per 60 minučių. Išėjus iš kambario padarysime Jūsų komandos nuotrauką, taigi maksimaliai viskas užtruks iki 1 val. 20 min.

Ne. Visi klausimai ir atsakymai yra kambaryje, jokių specifinių žinių nereikia. Jei mokate skaičiuoti iki 5, tuomet Jūs viską kambaryje galėsite išspręsti ir įveikti.

Visuose kambariuose, iškyrus “Aklą apiplėšimą”, bus pakankamai šviesos.

Viską pamatysite kambaryje, tai paslaptis.

Nebūtinai, viską pamatysite ir suprasite kambaryje.

Taip, yra, tačiau greičiausiai jos nejausite. Jūs negalėsite atlikti kažko anksčiau negu priklauso.

Įėję į kambarį gerai apieškokite viską ir raskite spynas. Atkreipkite dėmesį į daiktus, kurie yra ne savoje vietoje ar kažkaip pažymėti ir taip bandykite surasti kodą ar raktą spynai.

Visuose mūsų kambariuose galėsite kreiptis į žaidimo administratorių ir gauti užuominų/pagalbos, o tai padės Jums judėti toliau. Žaidimo metu Jūs galite kreiptis pagalbos kiek tik norite kartų.

Mes Jus išleisime ir lauksime apsilankant kitą kartą.

Taip, žaidimo metu mes Jus stebime vaizdo stebėjimo kamera ir jeigu tik norėsite, galėsime išleisti.

Jei šią pramogą planuojate bandyti pirmą kartą, tada labiausiai rekomenduojame pradėti nuo

Hario Poterio kambario

.

Stebuklų šalies kambarys

yra skirtas taip pat pradedantiesiems, bet jis yra truputį sunkesnis už

Hario Poterio kambarį

.

Mafijos kambarys

yra dar sudėtingesnis, todėl jį rekomenduojame bent kartą bandžiusiems tokią pramogą žmonėms.

Jei norite, kad vaikai taip pat įsitrauktų į kambario galvosūkius, patariame rinktis vaikams skirtus kambarius – Hario Poterio arba Stebuklų šalies kambarius. Garantuojame, kad juose bus kur galvą pasukti ir Jums, nes dažnai vaikai mąsto paprasčiau ir greičiau perpranta kai kurias užduotis.

Vienoduose Mafijos kambariuose, Serijiniame žudike, Aklame apiplėšime bei Leonardo da Vinčio kambaryje.

Priklauso nuo kambario į kurį eisite. Kiekvieno kambario statistiką galite rasti mūsų svetainėje paspaudę ant kambario nuotraukos ir įėję į kambario aprašymą.

Priklauso nuo kambario į kurį eisite. Rekordus galite rasti paspaudę mūsų svetainėje ant kambario nuotraukos, prie kambario aprašymo. Rekordas užskaitomas, jeigu komanda išeina greičiausiai, nepanaudojusi nei vienos pagalbos.

Ne. Kambaryje yra daug paslapčių, kurių negalima atskleisti jame nesilankiusiems žmonėms.

Taip, žaidimas yra stebimas vaizdo kameromis.

Taip. Mūsų kambariuose nerasite jokių užduočių, kurioms yra reikalinga kalba. Užduotys suprantamos bet kokios tautybės žmonėms. Instruktažą prieš pramogą galime pravesti anglų kalba, pagalbas taip pat galime duoti anglų kalba.

Taip. užsisakant bet kurį kambarį, galite išsinuomoti salytę šventimui (iki 1 val. po žaidimo) už papildomus €30. Į salytę galite atsinešti savo indus, maistą, gėrimus, žaidimus ir pnš. Salytę reikia rezervuotis iš anksto kartu su kambariais.

Komandos narių skaičius

Mūsų kambariuose nustatytas komandos narių skaičius yra 2-5.

Taip, gali, tačiau tuomet už kiekvieną papildomą komandos narį nuo 7 metų reikia primokėti +13 €. Optimaliausias ir rekomenduotinas žaidėjų skaičius komandoje – 4.

Tuomet siūlome riktis du ar daugiau mūsų kambarius vienu metu arba dalyvauti tame pačiame kambaryje vieni po kitų. Siūlome du identiškus pabėgimo kambarius Mafijos tematika, taigi dvi komandos vienu metu gali bandyti išsilaisvinti ir netgi varžytis, kurie pirmieji ištrūks. Juos  rasite Gedimino g. 30.

Galite rinktis kelis mūsų kambarius vienu metu arba eiti pvz. į du vienodus Mafijos kambarius vieni po kitų. Visi mūsų kambariai yra Kauno centre, atstumas tarp mūsų patalpų 1-8 min pėsčiomis. Dėl didesnio žmonių skaičiaus susisiekite su mumis 8 607 73743 arba info@breakfree.lt ir mes padėsime rasti Jums tinkamiausia variantą.

Break Free dovanų kuponai

Atvykę pas mus galite įsigyti popierinį dovanų kuponą, prie kurio bus priklijuotas tikras raktas. Dovanų kuponas bus įdėtas į vokelį. Norint įsigyti kuponą pas mus, būtina prieš tai pasiskambinti 8 607 73743, kad sutartumėte atvykimo laiką, nes būname patalpose tik kai yra komandų arba iš anksto susitarus. Taip pat galite įsigyti elektroninį dovanų kuponą čia.

Dovanų kupono kaina yra €65.

Kuponas galioja 12 mėnesių nuo išrašymo dienos.

Ne, kuponas galioja į bet kurį mūsų kambarį Vilniuje ir Kaune. Apsilankymo laiką ir kambarį pasirinks kupono savininkas.

Taip, tačiau tai papildomai kainuoja.

Kupono galiojimo pratęsimas trims mėnesiams kainuoja 10€, todėl jei neviršijote 3 mėnesių, tuomet rezervuokitės laiką ir atėję primokėsite papildomus 10€.

Rezervacija

Ne. Jums tereikės įvesti savo vardą, el. paštą ir kontaktinį numerį, kuriuo dėl visa ko galėtumėme su Jumis susisiekti. Į elektroninį paštą atsiųsime rezervacijos patvirtinimą. Sumokėsite atvykę pas mus, prieš įeidami į kambarį.

Atlikus rezervaciją turėtumėte į elektroninį paštą gauti laišką su rezervacijos patvirtinimu ir informacija.

Tuomet skambinkite mums 8 607 73743 ir mes Jus užregistruosime telefonu, be to, praneškite mums kaip įmanoma daugiau aplinkybių, kad galėtumėme spręsti šią problemą.

Laiške su rezervacijus patvirtinimu bus nuoroda, kurią paspaudus galėsite atšaukti rezervaciją. Rezervaciją atšaukti galima vėliausiai dieną prieš rezervaciją. Užrezervavus daugiau kambarių ir laiku neatšaukus,  reikės mokėti už visas rezervacijas.

Turite kiekvienam kambariui atlikti po atskirą rezervaciją. Rezervuokite pradžioje vieną kambarį, po to dar vieną. Jeigu norite rezervuoti du vienodus Mafijos kambarius vienu metu, žiūrėkite kad prie laisvų laikų rodytų 2 laisvas vietas. Tuomet pasirinkę laiką rezervuokite vieną vietą, po to likusią.

Apmokėjimas

Atvykus pas mus galima atsiskaityti tik grynaisiais arba pavedimu.

Ne. Apmokėjimą atliksite atvykę, prieš įeinant į kambarį.

Darbo dienomis iki 18 valandos taikome 10€ nuolaidą moksleiviams ir studentams (tik pateikus galiojančius pažymėjimus).

Rezervacija