3 LENGVI BŪDAI KAIP TAPTI 

POPULIARIAUSIU KLASĖJE

Anot vieno populiariausių psichologijos mokslininkų pasaulyje Mitch‘o Prinstein‘o, žmonės, kurie siekia būti mėgiami, dažniausiai būna sveikesni, laimingesni ir gyvena ilgiau. 
Tad turime keletą patarimų kaip tapti populiaresniu!

1. Bendrauk

Kuo labiau esi mėgstamas mokykloje, tuo daugiau pranašumų turi kiekvienoje srityje. Svarbu sudominti klasės draugus savo pokalbių temomis, įtraukti visus į diskusiją, nieko nediskriminuoti, nesityčioti, tai anot profesoriaus Mitch‘o Prinstein‘o yra tiesiausias kelias į populiarumą. Bendravimo įgūdžiai nėra kažkas, su kuo kiekvienas iš mūsų gimsta – tai yra išugdoma. Taigi, visi populiariausi vaikai mokykloje būna tiesiog išmokę teisingai ir gerai bendrauti su kitais.

2. Būk malonus

Akivaizdu, kad nei vienas iš šių patarimų nesuveiks, jei būsi prastų manierų žmogus, kurio kiti nemėgsta. Profesioriaus Bernardo Carducci teigimu, populiarumas nėra gaunamas jėga – jį užsitarnaujame gerumu. Kuo labiau rūpinsiesi kitais žmonėmis, tuo daugiau turėsi draugų ir tai iškart gelbės mokykloje bei socialiniame gyvenime. Tad pasisveikink su bendraklasiu, su kuriuo ne taip dažnai bendrauji, užkalbink jį ir, svarbiausia, nepamiršk šypsenos!

3. ORGANIZUOK ĮVAIRIAS VEIKLAS

Sunku tapti populiariu, jei visą laiką sėdi namuose, mat populiarūs žmonės dažniausiai turi susiplanavę daugybę veiklų. Nepamiršk dalyvauti visur, jei nori būti populiarus. Pats organizuok vakarėlius, draugų susibūrimus ir netgi ekskursijas! Ieškok informacijos, ja dalinkis su draugais, apsitarkite ir savo siūlymus teikite klasės auklėtojai. Organizuodami nepamirškite, kad ekskursijose turi būti ir pramogų – klasės draugai Jums už tai padėkos ir įvertins, o tu būsi pats šauniausias!

O kad visa tai virstų realybe, mes turime pasiūlymą tau ir tavo klasei!

Pabėgimo kambariai

Nauja ir nepamirštama pramoga, kurios metu 2-5 žmonių komanda yra užrakinama kambaryje ir turi iš jo ištrūkti per 60 minučių. Mūsų kambariuose Jums reikės panaudoti visus 5 savo pojūčius, bendravimo įgūdžius ir komandinį darbą!

  • Break Free dovanų kuponas

    65.00
    VIEW CARD

5 pabėgimo kambariai Kaune

Iš viso 5 kambariuose galės žaisti iki 30 dalyvių vienu metu. Visi mūsų kambariai yra Kauno centre. Visai prie pat Akropolio ir Laisvės alėjos.

Vieno kambario kaina – 50€, tačiau jei atvyksite darbo dieną iki 18 val. suteiksime 20 proc. nuolaidą ir kaina bus 40€ 2-5 žmonių komandai (kiekvienas papildomas dalyvis virš 5 – 8€ su nuolaida, be nuolaidos – 10€).

Pabėgimo kambariai

Visi mūsų 5 pabėgimo kambariai yra pačiame Kauno centre –  Kęstučio g. 17 ir Gedimino g. 30. Adresai du, tačiau patalpos yra šalia esančiuose, gretimuose pastatuose, todėl tik reikės pereiti per lauką. Kambariai skiriasi savo tema ir sudėtingumu.

HARIO POTERIO KAMBARYS

ALISOS STEBUKLŲ ŠALYJE KAMBARYS

DU VIENODI MAFIJOS KAMBARIAI

LEONARDO DA VINČIO KAMBARYS

GARANTUOJAME, KAD VIENĄ KARTĄ APSILANKĘ, NEGALĖSITE SULAUKTI, KADA SUGRĮŠITE VĖL!

Susisiekite

Skambinkite mums +370 607 73743 arba rašykite į info@breakfree.lt, arba Facebook žinute ir mes Jums viską papasakosime plačiau.