PABĖGIMO KAMBARIŲ STOVYKLA KAUNE

9-12 METŲ VAIKAMS

Registruokitės
Pasibaigus mokslo metams dauguma tėvų pradeda mąstyti, ką daryti, kad jų vaikai visą vasarą nesėdėtų prie kompiuterio ar telefono ir kuo naudingiau bei smagiau praleistų savo laiką. Vasaros atostogos vaikams yra gana ilgos, tuo tarpu tėvams – trumpos, todėl dažnai iškyla dilema – kaip užimti vaiką? Puiki išeitis tėvams – vasaros stovykla vaikams. Jei norite, kad jūsų vaikas ugdytų logiką, aktyviai leistų laiką, mokytųsi per žaidimą bei ugdytų komandinį darbą – mūsų siūloma stovykla Jums patiks.

Kas tie pabėgimo kambariai?

Tai pramoga, kurios metu 2-5 vaikų komanda yra užrakinama kambaryje ir jos tikslas yra išspręsti užduotis, atrakinti spynas ir tokiu būdu pabėgti iš kambario per vieną valandą. Tai truputį primena lobio medžioklę, tik čia viskas vyksta tematiniame kambaryje ir sprendžiant užduotis nereikia jokių specifinių žinių.

Pramoga yra visiškai saugi, vaikai visą žaidimo laiką yra stebimi kameromis (vaizdas neįrašinėjamas), jiems užstrigus ar nežinant ką daryti yra duodamos pagalbos. Visi kambariai turi avarinius išėjimus.

stovyklos informacija

 • Break Free vasaros dienos stovykla vyks 2020 m. birželio – rugpjūčio mėnesiais.
 • Stovykla bus organizuojama 9-12 metų vaikams.
 • Savaitės trukmės stovykla vyks pirmadienį- penktadienį nuo 9:00 iki 17:00 val.
 • Grupėje bus iki 12 vaikų.
 • Stovyklos kaina vienai savaitei – 200€.
 • Į stovyklos kainą įskaičiuoti užkandžiai, pietūs, net 12 pramogų ir išvyka į Vilnių.

Stovykloje lavinami įgūdžiai

Kiekviena mūsų pramoga ar veikla lavins vieną ar kelis iš šių įgūdžių.

v

Bendradarbiavimas

Žaidžiant pabėgimo kambariuose būtina dirbti komandoje. Be to, ypatingai svarbu tinkamai komunikuoti norint pasiekti bendrą tikslą – ištrūkti laiku. Šie įgūdžiai lavėja po kiekvieno pabėgimo kambario.

Loginis mąstymas

Pabėgimo kambariuose, užduotyse, stalo žaidimuose, lobių ieškojimuose lavinamas loginis, kritinis mąstymas. Siekiant atrakinti spyną neužteks tik pažiūrėti į kortelę ir suvesti teisingą kodą. Kodą reikės susieti bei iššifruoti.

Reakcija

Lazerių erdvėje Ka-Ringas greita reakcija – viena svarbiausių sudedamųjų žaidimo dalių. Misijų metu gerės ne tik komunikaciniai, komandiniai įgūdžiai, bet ir pastabumas bei greitis priimant teisingiausius sprendimus žaidimo aikštelėje. Taip pat, reakcija aštrės žaidžiant stalo žaidimus bei aktyvius žaidimus lauke.

Mokymasis

Mokymasis per žaidimą – viena efektyviausių mokymosi priemonių, todėl išmokti naujus dalykus bus ne tik smagu, bet ir labai naudinga.  Matematinės gudrybės, žemėlapių skaitymas, orientavimasis, šiukšlių rūšiavimas, efektyvi komunikacija bei daug kitų naudingų ir įdomių dalykų vaikai pasisems mūsų stovykloje.
U

Pastabumas

Pabėgimo kambariuose, lazerių aikštelėje, stalo žaidimuose, įvairiuose galvosūkiuose ypač reikalingas pastabumas. Be šios savybės būtų itin sudėtinga atlikti net ir paprasčiausias užduotis, todėl stovyklos programoje pastabumas tikrai nėra paskutinėje vietoje. Kiekviena veikla skatins pastebėti įvairias smulkmenas.

Dėmesio koncentravimas

Labai svarbi savybė, be kurios sudėtinga būtų ištrūkti iš užrakinto kambario ar išspręsti galvosūkį.  Norint įveikti visas užduotis teks susikaupti. Būtent pabėgimo kambarių užduotyse kantrybė yra vienas svarbiausių dalykų, o smalsumas ir norėjimas sužinoti, kas užrakinta po spyna, vaikus geriausiai motyvuoja ir priverčia susikaupti.

stovyklos programa

 • Stovykla vyks kiekvieną vasaros savaitę nuo birželio 29 dienos.
 • Stovyklos programoje įtraukta 12 pramogų.
 • Stengsimės visą laiką tarp pramogų ir veiklų būti kuo daugiau lauke.
 • Mes remiamės šūkiu, kad nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga, todėl prašysime vaikus atlydėti tinkamai apsirengusius.
 • Į visas veiklas ir pramogas Kauno centre vaikai eis pėsčiomis, į tolimesnes važiuosime viešuoju transportu.
 • Penktadienį vaikų lauks išvyka traukiniu į Vilnių.
 • Nei vienoje veikloje ar pramogoje vaikai nebus verčiami dalyvauti.  

stovyklos KAINA

200 €

Kodėl mūsų stovykla?

Keturi faktai, kurie padės Jums apsispręsti.

Intelektualios pramogos

Pabėgimo kambariai – viena populiariausių pramogų pasaulyje, ypač vertinama dėl proto lavinimo, komandinio darbo bei komunikacinių įgūdžių ugdymo. Be to, vaikų lauks lazerių erdvė, orientacinės pramogos, stalo žaidimai, galvosūkiai, lobio ieškojimai bei edukacijos.
N

Kokybiškas maistas

Visos savaitės meniu bus derinamas su Jumis ir vaiku. Valgyti eisime į visai šalia Break Free patalpų esančią “Punto Jazz” kavinę, taigi jokio atšalusio maisto iš indelių! Jei vaikai kažko nesuvalgys, likęs maistas bus įdėtas išsinešimui. Kiekvieną dieną vaikams po ranka bus sveiki užkandžiai: obuoliai, kriaušės, morkos.

Kvalifikuotos vadovės

Su vaikais dirbs jaunos, entuziastingos, pedagogo kvalifikaciją turinčios vadovės, kurios puikiai sutaria su skirtingų amžiaus grupių vaikais.
f

Amžiaus grupėms pritaikyta programa

Vaikai pagal savo amžių labai skiriasi, todėl atsižvelgdami į kiekvienos amžiaus grupės pomėgius ir požiūrį, programą pritaikėme taip, kad vaikai išeitų pasisėmę daug teigiamų emocijų, nepamirštamų įspūdžių ir išmokę kažką naujo.
ReGISTRACIJA

Kaip užregistruoti vaiką Break Free stovyklai?

Skambinkite

+370 607 73743

Rašykite

info@breakfree.lt

1.

Parašykite mums elektroninį laišką su užklausa arba paskambinkite.

2.

Pasirinkite Jums tinkamiausią vasaros savaitę.

3.

Atsiųskite pasirašytą sutartį ir sumokėkite avansą.

Vaikų grupė

pramogų

dienos

metai patirties

Kontaktai

Vieta, į kurią reikės atvežti ir pasiimti vaikus:

Griunvaldo g. 8, Kaunas

Tel.: +370 607 73743

El. p.: info@breakfree.lt