Ką visi turėtų žinoti prieš pasirinkdami pabėgimo kambarį

Pastebėjome, kad nemažai žmonių besirinkdami pabėgimo kambarius daro tas pačias lemtingas klaidas ir po to lieka nusivylę žaidimu.

Mus tai labai slegia ir liūdina, todėl norime patarti kaip pasirinkti tokį pabėgimo kambarį, po kurio teigiami įspūdžiai ir emocijos neišblėstų dar ilgai, o apie savo nuotykį pasakotumėte visiems aplinkiniams. 

1. Paskirkite laiko ir patyrinėkite rinką. Šiuo metu situacija pabėgimo kambarių rinkoje yra pakankamai konkurencinga, tačiau matome, kad daugelis žmonių klaidingai galvoja, jog visi mieste esantys pabėgimo kambariai priklauso tam pačiam paslaugos teikėjui arba, kad jų yra vos keli.

Iš tiesų didžioji dauguma pabėgimo kambarių įmonių turi po kelis kambarius, o didesniame mieste tokių įmonių būna dešimtys.

Kiekvienas pramogos organizatorius ką nors daro kitaip, todėl verta paskirti laiko, paanalizuoti juos ir atrasti Jūsų komandai tinkamiausią variantą.

Juk mieste yra daug kavinių, tačiau kai Jūs planuojate kur nors eiti pavalgyti, apsvarstote skirtingus variantus, nes skiriasi virtuvės (jas galima būtų prilyginti pabėgimo kambarių temoms), kiek žmonių talpina staliukai, aptarnavimas, interjeras, kaina ir daug kitų niuansų.

2. Pasirinkite tinkamo sudėtingo kambarį. Dažniausiai sunkus kambarys reikalauja ne aukštesnio komandos intelekto, o didesnės patirties tokioje pramogoje. 

Užduotys visuose kambariuose yra gana paprastos ir elementarios, bet kuo sudėtingesnis kambarys, tuo daugiau bus užduočių ir reikės greitesnės orientacijos.

Pabandykite prisiminti kiek laiko užtruko perskaityti pirmąją knygą –  greičiausiai ją įveikėte gerokai lėčiau nei skaitote dabar. Sudėtingi kambariai sukurti patyrusiems dalyviams. Pasirinkus per sunkų iššūkį, tenka nusivilti tiek savimi, tiek pramoga – juk niekam nėra smagu pralaimėti.

3. Pasirinkite priimtiniausią žaidimo scenarijų. Pasidomėkite, koks tai bus kambarys. Vieni kambariai yra baisūs, kiti – ne.

Kai kuriuose kambariuose galite sutikti aktorių, gyvūnų, graužikų, vabzdžių ir panašiai. Kai kuriuose kambariuose būna visiškai tamsu.

Nebijote skaičiuoti tarakonų? Šie kambariai kaip tik Jums! Tačiau, jei manote, kad tarakonų skaičiavimas nesuteiks labai daug laimės, vertėtų tokį variantą atmesti – tai gali sugadinti visą vakarą.

4. Pasidomėkite, kelių žmonių komandai rekomenduojama eiti į Jūsų pasirinktą kambarį. Į kai kuriuos kambarius nėra įleidžiama daugiau nei nustatyta žaidėjų, kitur įleidžiama, bet dėl to kenčia žaidimo kokybė. Juk jei automobilis skirtas 5 žmonėms – vargu ar smagiai ir patogiai juo važiuos 10 žmonių. Taip pat yra ir su kambariais. Organizatoriai numato tinkamiausią žaidėjų skaičių ne veltui.

5. Išsiaiškinkite, kokio tipo užduotys dominuoja kambaryje. Jūs galite tikėtis, kad kambaryje bus smagios užduotys, nereikalaujančios specifinių žinių, tačiau yra kambarių, kur tokių žinių gali prireikti.  

Nemėgstate skaičiuoti? Matematinių veiksmų ir formulių labirintai ne Jums. Labiau patinka spausti mygtukus, nei rakinti kasdienę spyną? Rinkitės kambarį su elektronika.

Kai kuriuose kambariuose reikės fizinio pasirengimo, atitinkamo apsirengimo. Pasipuošę tikriausiai nenorėsite ropoti ar karstytis.

Dažniausiai visa informacija apie kambario užduočių niuansus nėra atskleidžiama viešai, tačiau pasiteiravę organizatorių, galite viską išsiaiškinti.

6. Atkreipkite dėmesį į kambario nuotraukas. Nuotraukos leis susidaryti įspūdį apie kambario apipavidalinimą, tematikos atskleidimą ir išpildymą, ypač jei Jūsų komandos nariai yra estetai.

Jei kambario nuotraukų išvis nėra – paprašykite jų. Nuotraukų nerodymas, neautentiškos nuotraukos arba nuotraukos, kurios visiškai neparodo kambario, dažniausiai slepia paprastą ir pigų įrengimą.

Juk kam slėpti gražiai ir įdomiai įrengtą kambarį? Beje, dažnai kambarių organizatoriai apsilankiusias komandas fotografuoja kambariuose ir kelia nuotraukas į savo Facebook puslapius – pažiūrėkite ten, galbūt pamatysite daugiau kambario detalių.

7. Išsiaiškinkite, kiek pagalbų galėsite imti kambaryje. Daugelis komandų ateina nugalėti ir ištrūkti greičiau nei per 60 minučių. Deja, susidūrus su per daug sudėtingomis užduotimis, ši misija gerokai pasunkėja.

Prieš renkantis kambarį, vertėtų atkreipti dėmesį, kiek kartų galėsite kreiptis pagalbos. Vieni kambariai siūlo neribotą pagalbų skaičių, kiti apriboja pagalbas vos iki kelių, dar kiti išvis neduoda pagalbų.

Užstrigus prie užduoties, nespėjama ne tik pamatyti kitų užduočių, bet ir ištrūkti, o tai tikrai nelemia džiugesio po pramogos. Tad  jei norite pačių geriausių emocijų po žaidimo – geriau rinkitės kambarį su galimybe gauti pagalbas.

Aš esu Saulius. Šaškės, šachmatai, stalo žaidimai – mano idealus, loginis laisvalaikis. Mėgstamiausia veikla, kuria užsidegu neapsakomai greitai ir užtikrintai - kūryba. Visada stengiuosi kurti nuoširdžiai, nes tikiu, kad taai daugiau nei darbas. Tiesą sakant, mėgstu stebinti visus, tad pabėgimo kambariuose žmonėms pateikiu geriausias idėjas!

P.S aprašyme užšifruota slapta žinutė tau. Nuo teksto pradžios atskaičiuok kas ketvirtą žodį, iš jo išsirašyk ketvirtą raidę ir pabaigus tekstą, skaityk slaptą žinutę iš dešinės į kairę! 🙂

Komentarai