Užmiršk viską, ką žinojai iki šiol,
ir pasinerk į naują, nepamirštamą
nuotykį!

Garantuojame, kad sugrįšite čia dar ne kartą!

Esame didžiausias, pirmaujantis ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje.

Patirties sėmėmės daugiau nei 80 pabėgimo kambarių visame pasaulyje, tad garantuojame nepamirštamus įspūdžius, kurių nepatirsite niekur kitur.

Pabėgimo kambariai

Vaikams
Įmonėms

Planuojate neeilinį nuotykį? Pabėgimo kambariai būtent Jums. Pasirinkite pabėgimo kambarį pagal norimą scenarijų ir pasijauskite lyg filmo herojai. Mūsų keturiuose pabėgimo kambariuose vienu metu galės žaisti iki 20 žmonių, o savo šventę pratęsti ir smagiai praleisti laiką galėsite mūsų didžiulėje pramogų zonoje.

Didesnės grupės (virš 20 žmonių) į pabėgimo kambarius gali eiti vieni po kitų ir savo eilės laukti pramogų zonoje arba spręsti mūsų galvosūkių dėžes.

Jei nenorite vykti pas mus, galime į Jūsų šventę atvežti mūsų naujausią produktą – galvosūkių dėžes. Tai lyg pabėgimo kambarys, tik viskas yra sutalpinta vienoje dėžėje. Dėžių turime daug, tad vienu metu jas galės spręsti iki 200 žmonių.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Plačiau apie kiekvieną kambarį bei kainas rasite paspaudę ant norimo kambario.

Keturiuose vaikams skirtuose pabėgimo kambariuose Vilniuje vienu metu galės žaisti iki 20 vaikų nuo 10 metų. Po žaidimo galėsite išsinuomoti pramogų zoną, kurioje rasite net 7 skirtingas pramogas bei didelį stalą Jūsų norimoms vaišėms! Pramogų erdvę galite užsakyti ir tuo metu, kol vaikai žais pabėgimo kambariuose – turės ką veikti jaunesni šventės dalyviai bei tėvai.
Didesnės vaikų grupės (virš 20 vaikų) į pabėgimo kambarius gali eiti vieni po kitų ir savo eilės laukti pramogų zonoje.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Plačiau apie kiekvieną kambarį bei kainas rasite paspaudę ant norimo kambario.

Planuojate įmonės renginį? Vieninteliai Vilniuje siūlome pabėgimo kambarius ir didžiulę pramogų zoną Jūsų šventei, talpinančią iki 40 žmonių. Drąsiai galite mums skambinti +370 607 73743 arba rašykite į info@breakfree.lt ir mes Jums maloniai patarsime bei padėsime suorganizuoti nepamirštamą įmonės šventę. Pramogų zoną galite užsisakyti ir be pabėgimo kambarių. Išrašome sąskaitas faktūras. Dideliems užsakymams taikome nuolaidas.

Vienu metu mūsų keturiuose pabėgimo kambariuose galės žaisti iki 20 žmonių. Didesnės grupės į pabėgimo kambarius gali eiti vieni po kitų ir savo eilės laukti pramogų zonoje.

Taip pat, galime į Jūsų šventę atvežti mūsų galvosūkių dėžes. Tai lyg pabėgimo kambarys, tik viskas yra sutalpinta vienoje dėžėje. Dėžių turime daug, tad vienu metu jas galės spręsti iki 200 žmonių.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Plačiau apie kiekvieną kambarį bei kainas rasite paspaudę ant norimo kambario.

Rezervacija
Apie mus
8
METAI PATIRTIES
18

PABĖGIMO KAMBARIŲ VILNIUJE

IR KAUNE
90
APLANKYTŲ 

PABĖGIMO KAMBARIŲ

PASAULYJE
20000
PAS MUS APSILANKIUSIŲ
KOMANDŲ
Mūsų išskirtinumas - užduotyse įtraukti visi 5 pojūčiai
Apie pramogą

Tai pramoga, kurios metu, komanda užrakinama į kambarį ir turi spręsti galvosūkius, vykdyti užduotis, atrakinėti užraktus. Tai lyg lobio ieškojimas, tik tikslas – ištrūkti.

Jei komandos pagrindą sudaro suaugę, tuomet kartu gali eiti bet kokio amžiaus vaikai. Jei komandoje vien vaikai, tuomet be suaugusių įleidžiame tik į kambarius, skirtus vaikams. Į visus kitus kambarius vaikai be suaugusių įleidžiami nuo 14 metų.

Jūs turėsite atvykti 5-10 minučių anksčiau prieš savo rezervacijos laiką. Atvykus Jums bus pravestas instruktažas ir būsite užrakinti kambaryje iš kurio turėsite ištrūkti per 60 minučių. Išėjus iš kambario padarysime Jūsų komandos nuotrauką, taigi maksimaliai viskas užtruks iki 1 val. 20 min.

Ne. Visi klausimai ir atsakymai yra kambaryje, jokių specifinių žinių nereikia. Jei mokate skaičiuoti iki 5, tuomet Jūs viską kambaryje galėsite išspręsti ir įveikti.

Ne, kambaryje bus pakankamai šviesos.

Viską pamatysite kambaryje, tai paslaptis.

Nebūtinai, viską pamatysite ir suprasite kambaryje.

Taip, yra, tačiau greičiausiai jos nejausite. Jūs negalėsite atlikti kažko anksčiau negu priklauso.

Įėję į kambarį gerai apieškokite viską ir raskite spynas. Atkreipkite dėmesį į daiktus, kurie yra ne savoje vietoje ar kažkaip pažymėti ir taip bandykite surasti kodą ar raktą spynai.

Visuose mūsų kambariuose galėsite kreiptis į žaidimo administratorių ir gauti užuominų/pagalbos, o tai padės Jums judėti toliau. Žaidimo metu Jūs galite kreiptis pagalbos kiek tik norite kartų.

Jei bus likę labai nedaug išspręsti – leisime pabaigti. Kitu atveju mes Jus išleisime ir lauksime apsilankant kitą kartą.

Taip, žaidimo metu mes Jus stebime vaizdo stebėjimo kamera ir jeigu tik norėsite, galėsime išleisti.

Jei norite, kad vaikai taip pat įsitrauktų į kambario galvosūkius, patariame rinktis vaikams skirtus kambarius – Slaptą kalėjimą,
Banko apiplėšimą, Ateivius arba Apleistą laboratoriją. Garantuojame, kad juose bus kur galvą pasukti ir Jums, nes dažnai vaikai mąsto paprasčiau ir greičiau perpranta kai kurias užduotis.

Priklauso nuo kambario į kurį eisite. Kiekvieno kambario statistiką galite rasti mūsų svetainėje paspaudę ant kambario nuotraukos ir įėję į kambario aprašymą.

Priklauso nuo kambario į kurį eisite. Rekordus galite rasti paspaudę mūsų svetainėje ant kambario nuotraukos, prie kambario aprašymo. Rekordas užskaitomas, jeigu komanda išeina greičiausiai, nepanaudojusi nei vienos pagalbos.

Ne. Kambaryje yra daug paslapčių, kurių negalima atskleisti jame nesilankiusiems žmonėms.

Taip, žaidimas yra stebimas vaizdo kameromis.

Taip. Mūsų kambariuose nerasite jokių užduočių, kurioms yra reikalinga kalba. Užduotys suprantamos bet kokios tautybės žmonėms. Instruktažą prieš pramogą galime pravesti anglų kalba, pagalbas taip pat galime duoti anglų kalba.

Taip, turime pramogų zoną, kurią galite kartu su kambariu rezervuoti mūsų internetinėje svetainėje. Pramogų zoną galite nuomotis norimam laikui, ten taip pat rasite stalą vaišėms, kolonėles muzikai, virdulį bei baldus.

Komandos narių skaičius

Mūsų kambariuose nustatytas komandos narių skaičius yra 2-5.

Taip, gali, tačiau tuomet už kiekvieną papildomą komandos narį nuo 7 metų reikia primokėti +13 €. Optimaliausias ir rekomenduotinas žaidėjų skaičius komandoje – 4.

Tuomet siūlome rinktis du skirtingus kambarius arba eiti į vieną kambarį vieni po kitų. Laukti vieni kitų galėsite pramogaudami mūsų pramogų zonoje. Jeigu labai norite eiti į vieną kambarį ir Jūsų yra ne daugiau 7, tuomet galime įleisti į vieną kambarį, tik už kiekvieną papildomą žmogų virš 5 reikės primokėti po +13€.

Galite rinktis kelis mūsų kambarius ir eiti į juos vieni po kitų. Dėl didesnio žmonių skaičiaus susisiekite su mumis 8 607 73743 arba info@breakfree.lt ir mes padėsime rasti Jums tinkamiausia variantą.

Break Free dovanų kuponai

Atvykę pas mus į Geležinkelio g. 6, Vilnius galite įsigyti popierinį dovanų kuponą, prie kurio bus priklijuotas tikras raktas. Dovanų kuponas bus įdėtas į vokelį. Norint įsigyti kuponą pas mus, būtinai prieš tai pasiskambinkite 8 607 73743, kad sutartumėme atvykimo laiką, nes būname patalpose tik kai yra komandų arba iš anksto susitarus. Taip pat galite įsigyti elektroninį dovanų kuponą čia.

Dovanų kupono kaina yra 65€.

Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos.

Ne, kuponas galioja į bet kurį mūsų kambarį Vilniuje ir Kaune. Apsilankymo laiką ir kambarį pasirinks kupono savininkas.

Taip, tačiau tai papildomai kainuoja.

Kupono galiojimo pratęsimas trims mėnesiams kainuoja 10€, todėl jei neviršijote 3 mėnesių, tuomet rezervuokitės laiką ir atėję primokėsite papildomus 10€.

Rezervacija

Ne. Jums reikės įvesti savo vardą, el. paštą ir kontaktinį numerį, kuriuo dėl visa ko galėtumėme su Jumis susisiekti. Į elektroninį paštą atsiųsime rezervacijos patvirtinimą. Sumokėsite atvykę pas mus, prieš įeidami į kambarį.

Atlikus rezervaciją turėtumėte į elektroninį paštą gauti laišką su rezervacijos patvirtinimu ir informacija.

Tuomet skambinkite mums 8 607 73743 ir mes Jus užregistruosime telefonu, be to, praneškite mums kaip įmanoma daugiau aplinkybių, kad galėtumėme spręsti šią problemą.

Laiške su rezervacijus patvirtinimu bus nuoroda, kurią paspaudus galėsite atšaukti rezervaciją. Rezervaciją atšaukti galima vėliausiai dieną prieš rezervaciją. Užrezervavus daugiau kambarių ir laiku neatšaukus,  reikės mokėti už visas rezervacijas.

Apmokėjimas

Atvykus pas mus galima atsiskaityti tik grynaisiais arba pavedimu.

Ne. Apmokėjimą atliksite atvykę, prieš įeinant į kambarį.

Darbo dienomis iki 18 valandos taikome 10€ nuolaidą moksleiviams ir studentams (tik pateikus galiojančius pažymėjimus).

Rezervacija

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujai atidaromus pabėgimo kambarius ir kitas pramogas!

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!