Išskirtinė gimtadienio pramoga – Break Free pabėgimo kambariai vaikams

Pabėgimo kambariai vaikams –

tai 60 minučių trunkantys, kvapą gniaužiantys nuotykiai, kurių metu jaunųjų žaidėjų komandos susidurs su paslaptingais, originaliais, įprastame pasaulyje nematytais galvosūkiais. Vaikai ir paaugliai pabėgimo kambariuose pateks į beprotiškus pasaulius, išbandys detektyvo profesiją, bandys atrasti paslėptus lobius ar net ieškos ateivių.

Ateivių pabėgimo kambarys vaikamsNorint ištrūkti iš kambario komandai tikrai teks pasukti galvą, iššifruoti kodus, išspręsti galvosūkius ir įveikti keisčiausias užduotis. Break Free kambariuose teks panaudoti ir visus penkis pagrindinius pojūčius – regėjimą, klausą, uoslę, lytėjimą, regą, skonį. Neišsigąskite, pabėgimo kambariai pilni magijos – į vietą padėti daiktai atidarys slaptus kambarius, o ištarti burtažodžiai atskleis įvairiausias paslaptis. Dauguma užduočių sukurtos taip, kad jas spręsdama įsitrauktų visa komanda. Todėl atvykę vaikai iš kambario išeis sutvirtinę draugystę, o nepažįstantys vienas kito turės puikią progą ją užmegzti.

Break Free pabėgimo kambarys vaikamsBreak Free – didžiausias Lietuvoje pabėgimo kambarių tinklas – vaikams turi paruošęs daugybę neįprastų pabėgimo kambarių. Pasprukus iš kambario yra galimybę rezervuotis šventės pratesimą torto valgymui ir kitoms pramogoms. Kaune vienu metu gali žaisti iki 40 asmenų grupės. Vilniuje – iki 20 asmenų, todėl į gimtadienio šventę galima pakviesti ir visą klasę!

Jeigu manote, kad vaikams galvosūkiai gali atrodyti sudėtingi, garantuojame, kad su Break Free kolektyvo pagalba kambariai bus įveikti su didžiausiu džiaugsmu. Šventės kaltininkas su draugais iš kambario ištrūks kaip tikras nugalėtojas!

Rezervuokite žaidimą vaiko šventei galite paspaudę ant šios nuorodos.

Pabėgimo kambarys vaikams

 

Aš esu Saulius. Šaškės, šachmatai, stalo žaidimai – mano idealus, loginis laisvalaikis. Mėgstamiausia veikla, kuria užsidegu neapsakomai greitai ir užtikrintai - kūryba. Visada stengiuosi kurti nuoširdžiai, nes tikiu, kad taai daugiau nei darbas. Tiesą sakant, mėgstu stebinti visus, tad pabėgimo kambariuose žmonėms pateikiu geriausias idėjas!

P.S aprašyme užšifruota slapta žinutė tau. Nuo teksto pradžios atskaičiuok kas ketvirtą žodį, iš jo išsirašyk ketvirtą raidę ir pabaigus tekstą, skaityk slaptą žinutę iš dešinės į kairę! 🙂

Komentarai