BREAK FREE PABĖGIMO KAMBARIŲ GALVOSŪKIŲ DĖŽĖS
SUAUGUSIEMS IR VAIKAMS
Užsisakykite dabar
Ieškote įdomios, netradicinės pramogos, kuri galėtų vykti Jūsų norimoje vietoje? Galvosūkių dėžės tam puikiai tiks. Tai pramoga puikiai tinkanti tiek pabėgimo kambarių entuziastams, tiek niekada nebandžiusiems tokios pramogos žmonėms. Galvosūkių dėžės nėra lengvai išsprendžiamos, įveikti visas užduotis užtruksite apie 60 minučių. Labiau patyrę pabėgimo kambarių žaidėjai tikrai nenusivils – bus ir jiems kur galvą pasukti.

 

Galvosūkių dėžėje rasite įtraukiančias, įdomias bei netradicinio mąstymo reikalaujančias užduotis. Esant pageidavimui suorganizuosime varžybas, po kurių lauks puikios emocijos viso vakaro metu.  Be to, žaidimo pabaigą galime pakreipti Jūsų norima linkme: paskutiniame skyrelyje galime paslėpti ką tik pageidausite visiškai NEMOKAMAI, tiesiog susisiekite ir viską suderinsime!

Kas tos galvosūkių dėžės?

Jei žinote, kas yra pabėgimo kambarys – tai galvosūkių dėžė = pabėgimo kambarys dėžėje. Jei ne, tai pramoga, kurios metu 1-5 žmonių komanda sprendžia užrakintą dėžę ir turi atrakinti visas spynas. Tai truputį primena lobio medžioklę, tik čia viskas yra paslėpta vienoje specialiai kurtoje dėžėje ir sprendžiant užduotis nereikia jokių specifinių žinių. Pirmą užduotį reikia susirasti dėžėje ir ją išsprendus gaunamas kodas atrakinti spyną. Atrakinus spyną randama nauja užuomina ir užduotis kitai spynai atrakinti. Ir taip kol atrakinate visas spynas.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už galvosūkių dėžę sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

pramogos informacija

 • Break Free galvosūkių dėžę geriausia spręsti komandai iki 5 žmonių.
 • Sprendžiant dėžes ir užstrigus, galima klausti pagalbos, tuomet mes duodame užuominą telefonu kaip spręsti užduotį.
 • Dėžę gali spręsti tiek suaugę, tiek vaikai. Žinoma, vaikams greičiausiai prireiks daugiau pagalbų.
 • Turime tiek vienodų dėžių, kad vienu metu dėžes gali spręsti iki 200 žmonių!
 • Dėžes atvežti ir pravesti žaidimą galime mes arba galite dėžę išsinuomoti ir pasiimti patys.
 • Dėžė yra vidutinio sudėtingumo. Bus ką veikti ir labiau patyrusiems žaidėjams.
 • Į paskutinį dėžės skyrelį galime įdėti mažas dovanėles (skyrelio dydis 15x7x6 cm).
 • Jei norite įdėti didesnę dovaną – ją galime užrakinti į kitą dėžę, kurią sprendžiantieji atrakins galiausiai.
 • Dėžes reikia saugoti nuo lietaus ir drėgmės, tad jeigu dėžės numatomos spręsti lauke ir prognozuojamas lietus, reikėtų palapinės ar pavėsinės.

Kam tinkamos galvosūkių dėžės?

Dėžės tinkamos įvairiausiems renginiams, šventėms ir veikloms

Komandos formavimui - team building

Sprendžiant dėžę būtina dirbti komandoje. Be to, ypatingai svarbu tinkamai komunikuoti norint pasiekti bendrą tikslą – atrakinti visas spynas ir tam prireiks visų komandos narių įsitraukimo.

Gimtadieniams

Galvosūkių dėžės gali būti puiki pramoga svečiams tiek suaugusių, tiek vaikų gimtadienio šventei. Taip pat, dėžę galite  išsinuomoti ir panaudoti kaip dovanos įpakavimą. Jubiliatas išprendęs visą dėžę – atrakins dovaną.

Vestuvėms

Galvosūkių dėžės gali būti puiki veikla tuo metu, kol jaunieji fotografuojasi arba gali būti kaip viena vakaro pramogų ir akcentų.

Mergvakariams, bernvakariams

Galvosūkių dėžės gali būti atvežtos į Jūsų norimą vietą – laivą, mišką, kavinę, barą ar pnš. Pramoga užtruks apie 60 min, tačiau įspūdžiai lydės visą vakarą.

Dideliems renginiams

Galvosūkių dėžės gali būti kaip viena iš veiklų miesto šventėje, įmonės vakarėlyje ar kitame dideliame renginyje. Vienodų dėžių turime tiek, kad vienu metu jas gali spręsti iki 200 žmonių.

Moksleivių klasėms

Galvosūkių dėžės gali būti puiki edukacija – veikla, kitokia pamoka visai klasei. Jos lavina pastabumą, komandinį darbą, logiką ir dėmesio koncentravimą. Dėžių turime daug, tad vienu metu jas spręsti ir varžytis galės visa klasė vienu metu.

D.U.K.

Kas gali spręsti dėžes? Koks jų sudėtingumas?
Dėžes gali spręsti visi norintys – tiek suaugę, tiek vaikai. Vaikams žinoma seksis truputį sunkiau, bet žaidimo metu galima imti pagalbas – o vaikai tai daro drąsiai. Dėžė yra vidutinio sudėtingumo – nėra labai sunki, bet nėra ir per lengva, ką veikti turės ir patyrę pabėgimo kambarių žaidėjai.

Kaip vyksta dėžės išsinuomavimas?
Pirmiausia turite mums paskambinti +370 607 73743 ir pasakyti kada ir kuriose mūsų patalpose norėtumėte pasiimti dėžę (-es). Tuomet atvykus sutartu laiku pasirašysime dėžės išsinuomavimo sutartį, sutarsime abiems pusėms patogų grąžinimo laiką. Nuomojant dėžę (-es) reikės parodyti asmens dokumentą, sumokėti 100€ užstatą (kurį atiduosime Jums grąžinus dėžes) ir dėžės kainą. Kartu su dėže duosime instrukciją ir dėžės gabenimo atmintinę.

Kaip duodamos pagalbos, išsinuomavus dėžę?
Jums kartu su dėže yra duodama atmintinė, kurioje būna nurodytas telefono numeris, kuriuo reikia skambinti, norint gauti pagalbas.

Kiek žmonių gali spręsti dėžę? Kiek turite dėžių?
Geriausia dėžę spręsti komandai iki 5 žmonių. Turime tiek vienodų dėžių, kad vienu metu jas gali spręsti iki 200 žmonių. Tad jei Jūsų kolekyvas didesnis – rekomenduojame rinktis daugiau dėžių – taip bus įdomiau ir tuo pačiu galėsite varžytis kas pirmi išspręs.

Ar dėžę griežtai galima spręsti tik komandai iki 5 žmonių?
Dėžė sukurta būtent tokio dydžio komandai, todėl rekomenduojame ją spręsti komandai iki 5 žmonių. Jei labai norite, galite spręsti ir didesnėmis komandomis, tik tuomet visi turėsite mažiau ką daryti, bus ne taip patogu ir įdomu.

Kiek laiko galima spręsti galvosūkių dėžę?
Jeigu dėžes atvežame mes – išsprendimui yra duodama 60 min. Didžioji dalis komandų maždaug tiek laiko ir užtrunka. Jei dėžę išsinuomojate patys, tuomet galite spręsti kiek norite laiko, tačiau sprendimą turėtumėte baigti iki 22 val., nes kitu atveju pagalbos nebebus suteikiamos.

Kodėl galvosūkių dėžės?

Keturi faktai, kurie padės Jums apsispręsti.

Intelektuali pramoga

Pabėgimo kambariai – viena populiariausių pramogų pasaulyje, ypač vertinama dėl proto lavinimo, komandinio darbo bei komunikacinių įgūdžių ugdymo.

Mobili pramoga

Galvosūkių dėžė nėra didelė, todėl ją pergabenti ir spręsti galima bet kur: gamtoje, biure, namuose, restorane, laive ar pnš.

Originali pramoga

Nustebinkite svečius dar nematyta ir kitokia pramoga, kuri gali būti atvežta į bet kurią vietą! Dėžės yra autorinės ir nuo A iki Z specialiai kurtos šiai pramogai.

Gali būti dovanos įpakavimu

Į dėžės paskutinį skyrelį (kurio dydis 15x7x6 cm) arba atskirą dėžę galima įdėti dovaną, o norint ją gauti reikės išspręsti visą dėžę.

Galvosūkių dėžių kaina:

Viena dėžė 1-5 žmonių komandai – 50 €.

Jei pramoga nepatiks arba ja nusivilsite – grąžinsime Jums visus už galvosūkių dėžę  sumokėtus pinigus! Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Dėžę galima spręsti ir online būdu! Tokiu atveju dėžę atvešime vienam dalyviui, o kiti galės prisijungti prie sprendimo video skambučiu.

 

Slinkite į dešinę dėl nuomos ar pristatymo kainos.

Galvosūkių dėžių nuomos kaina:

Standartinė dėžės(-ių) kaina (50€, 100€ ir t.t., priklausomai kiek dėžių nuomositės) + 100€ užstatas, kurį atiduodame grąžinus dėžę(-es).

Taip pat, reikia parodyti asmens dokumentą, kad įsitikintume, jog sutartį pasirašote savo vardu.

Dėžes išsinuomoti galite: Geležinkelio g. 6, Vilnius arba Kęstučio g. 17, Kaunas.

Dėžes rekomenduojame spręsti iki 22 valandos, nes naktį pagalbos nėra suteikiamos.

 

Slinkite į dešinę dėl pristatymo kainos.

Pristatymo kaina:

Užsakant 3 ir daugiau dėžių pristatymas ir žaidimo pravedimas Vilniuje arba Kaune NEMOKAMAS.

Užsakant 1-2 dėžes – atvežimas Vilniuje arba Kaune su žaidimo pravedimu 15€.

Atvežimas ir žaidimo pravedimas už Vilniaus/Kauno miesto ribų – 1,5€/km, kilometrus į vieną pusę skaičiuojant nuo mūsų patalpų Vilniuje (Geležinkelio g. 6) arba Kaune (Kęstučio g. 17).

Dėžių išsprendimui duodama 60 min.

Kaip užsisakyti Break Free galvosūkių dėžes?

Rašykite

Skambinkite

+370 607 73743

1.

Pasirinkite Jums tinkamiausią datą ir laiką.

2.

Sugalvokite ar norite įdėti mažą dovaną į paskutinį dėžės skyrelį (dydis 15x7x6 cm). Mes paskutiniame skyrelyje visuomet įdedame nuolaidą apsilankymui Break Free pabėgimo kambariuose, tad dovana nėra būtina.

3.

Užpildykite internetinę registracijos formą/parašykite mums elektroninį laišką su užklausa/paskambinkite.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už galvosūkių dėžę sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Rezervuokite galvosūkių dėžę:

3 + 10 =

minučių sprendimui

žmonių gali spręsti dėžes vienu metu

min išprendimo rekordas

išsprendusių laimingų klientų

Kontaktai

Vietos, iš kur galite patys pasiimti dėžes (būtina prieš tai pasiskambinti!):

 • Geležinkelio g. 6, Vilnius
 • Kęstučio g. 17, Kaunas
 • Gedimino g. 30, Kaunas
 • Griunvaldo g. 8, Kaunas

Tel.: +370 607 73743

El. p.: info@breakfree.lt

Jau dirbame!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujai atidaromus pabėgimo kambarius ir kitas pramogas.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!