BREAK FREE PABĖGIMO KAMBARIŲ GALVOSŪKIŲ DĖŽĖS

SUAUGUSIEMS IR VAIKAMS

Užsisakykite dabar

Ieškote įdomios, netradicinės pramogos, kuri galėtų vykti Jūsų norimoje vietoje? Galvosūkių dėžės tai pramoga puikiai tinkanti tiek pabėgimo kambarių entuziastams, tiek niekada nebandžiusiems tokios pramogos žmonėms. Galvosūkių dėžėje rasite įtraukiančias, įdomias bei netradicinio mąstymo reikalaujančias užduotis. Įveikti visas užduotis užtruksite apie 60 minučių todėl tai ideali pramoga įmonių ir asmeninėms šventėms kuriose reikalingas įdomus, linksmas ir intelektualus užimtumas.

PROFESORIAUS DĖŽĖ

Žaidėjų skaičius: 2-5

Sudėtingumas: vidutinis

Luvre pavogta Mona Liza. Pagrindinis įtariamasis – Gustavas la Baumas – profesorius, visą savo gyvenimą paskyręs da Vinčio darbams.

Jo kolegos traktavo profesoriaus bute radę Mona Lizos originalą, tačiau atvykus policijai paveikslo nurodytoje vietoje jau nebebuvo. Rasta tik keista dėžė su daug spynų.

Dėžę iššifruoti ir atrakinti paskirta Jums – geriausiems šios srities profesionalams. Ar Jums pavyks išsiaiškinti kokią profesoriaus paslaptį slepia dėžė?

LOBIO DĖŽĖ

NAUJIENA!

Žaidėjų skaičius: 2-5

Sudėtingumas: sunkus

Vaikštinėjant paplūdimiu staiga Jus apakina į krantą išmestas senovinis butelis. Prieidami arčiau pamatote, jog jo viduje susuktas popieriaus lapas.

Ištraukiate butelį iš smėlio, atkemšate ir suprantate, kad tai tikras laiškas. Pradedate atidžiai skaityti.

“Marseli, siunčiu tau laišką butelyje. Mus užklupo didžiulė audra, manau šį kartą laivas neatlaikys. Kaip žadėjau, tavo dalis saugiai paslėpta saloje ir užrakinta, o savąją dalį aš nusinešiu į jūros dugną. Sek visus nurodymus, nuėjęs į vietą rasi skrynią bei kitus svarbius daiktus. Taip pat pridedu medalioną, jis padės atgauti savo dalį.”

Kam tinkamos galvosūkių dėžės?

Dėžės tinkamos įvairiausiems renginiams, šventėms ir veikloms

Komandos formavimui - team building

Sprendžiant dėžę būtina dirbti komandoje. Be to, ypatingai svarbu tinkamai komunikuoti norint pasiekti bendrą tikslą – atrakinti visas spynas ir tam prireiks visų komandos narių įsitraukimo.

Gimtadieniams

Galvosūkių dėžės gali būti puiki pramoga svečiams tiek suaugusių, tiek vaikų gimtadienio šventei. Taip pat, dėžę galite  išsinuomoti ir panaudoti kaip dovanos įpakavimą. Jubiliatas išprendęs visą dėžę – atrakins dovaną.

Vestuvėms

Galvosūkių dėžės gali būti puiki veikla tuo metu, kol jaunieji fotografuojasi arba gali būti kaip viena vakaro pramogų ir akcentų.

Mergvakariams, bernvakariams

Galvosūkių dėžės gali būti atvežtos į Jūsų norimą vietą – laivą, mišką, kavinę, barą ar pnš. Pramoga užtruks apie 60 min, tačiau įspūdžiai lydės visą vakarą.

Dideliems renginiams

Galvosūkių dėžės gali būti kaip viena iš veiklų miesto šventėje, įmonės vakarėlyje ar kitame dideliame renginyje. Vienodų dėžių turime tiek, kad vienu metu jas gali spręsti iki 200 žmonių.

Moksleivių klasėms

Galvosūkių dėžės gali būti puiki edukacija – veikla, kitokia pamoka visai klasei. Jos lavina pastabumą, komandinį darbą, logiką ir dėmesio koncentravimą. Dėžių turime daug, tad vienu metu jas spręsti ir varžytis galės visa klasė vienu metu.

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už galvosūkių dėžę sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

D.U.K.

 

Kas gali spręsti dėžes? Koks jų sudėtingumas?

Dėžes gali spręsti visi norintys – tiek suaugę, tiek vaikai. Vaikams žinoma seksis truputį sunkiau, bet žaidimo metu galima imti pagalbas – o vaikai tai daro drąsiai. Profesoriaus dėžė yra vidutinio sudėtingumo, Lobio dėžė yra sunkesnė, skirta labiau patyrusiems žaidėjams.

Kaip vyksta dėžės išsinuomavimas?

Pirmiausia turite mums paskambinti +370 607 73743 ir pasakyti kada bei kuriame mieste norėtumėte pasiimti dėžę (-es). Tuomet atvykus sutartu laiku pasirašysime dėžės išsinuomavimo sutartį, sutarsime abiems pusėms patogų grąžinimo laiką. Nuomojant dėžę (-es) reikės parodyti asmens dokumentą, sumokėti 100€ užstatą (kurį atiduosime Jums grąžinus dėžes) ir dėžės kainą. Kartu su dėže duosime instrukciją ir dėžės gabenimo atmintinę.

Kaip duodamos pagalbos, išsinuomavus dėžę?

Jums kartu su dėže yra duodama atmintinė, kurioje būna nurodyta internetinė nuoroda bei instrukcija kaip gauti užuominas.

Kiek žmonių gali spręsti dėžę? Kiek turite dėžių?

Geriausia dėžę spręsti komandai iki 5 žmonių. Turime tiek vienodų dėžių, kad vienu metu jas gali spręsti iki 200 žmonių. Tad jei Jūsų kolekyvas didesnis – rekomenduojame rinktis daugiau dėžių – taip bus įdomiau ir tuo pačiu galėsite varžytis kas pirmi išspręs.

Ar dėžę griežtai galima spręsti tik komandai iki 5 žmonių?

Dėžė sukurta būtent tokio dydžio komandai, todėl rekomenduojame ją spręsti komandai iki 5 žmonių. Jei labai norite, galite spręsti ir didesnėmis komandomis, tik tuomet visi turėsite mažiau ką daryti, bus ne taip patogu ir įdomu.

Kiek laiko galima spręsti galvosūkių dėžę?

Jeigu dėžes atvežame mes – išsprendimui yra duodama 60 min. Didžioji dalis komandų maždaug tiek laiko ir užtrunka. Jei dėžę išsinuomojate patys, tuomet galite spręsti kiek norite laiko.

Kodėl galvosūkių dėžės?

Break Free galvosūkių dėžę geriausia spręsti komandai iki 5 žmonių.

Turime tiek vienodų dėžių, kad vienu metu jas gali spręsti iki 200 žmonių!

Dėžes atvežti ir pravesti žaidimą galime mes arba galite dėžę išsinuomoti ir pasiimti patys.

Į paskutinį dėžės skyrelį galime įdėti mažas dovanėles (skyrelio dydis 15x7x6 cm). Jei norite įdėti didesnę dovaną – ją galime užrakinti į kitą dėžę, kurią sprendžiantieji atrakins galiausiai.

Sprendžiant dėžes ir užstrigus, galima gauti užuominą kaip spręsti užduotį.

A

Dėžė yra vidutinio sudėtingumo. Bus ką veikti ir labiau patyrusiems žaidėjams.

Dėžę gali spręsti tiek suaugę, tiek vaikai. Žinoma, vaikams greičiausiai prireiks daugiau pagalbų.

Dėžes reikia saugoti nuo lietaus ir drėgmės, tad jeigu dėžės numatomos spręsti lauke ir prognozuojamas lietus, reikėtų palapinės ar pavėsinės.

Galvosūkių dėžių kaina:

Viena dėžė 1-5 žmonių komandai – 60 €.

Jei pramoga nepatiks arba ja nusivilsite – grąžinsime Jums visus už galvosūkių dėžę sumokėtus pinigus! Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Dėžę galima spręsti ir online būdu! Tokiu atveju dėžę atvešime vienam dalyviui, o kiti galės prisijungti prie sprendimo video skambučiu. 

Slinkite į dešinę dėl nuomos ar pristatymo kainos.

Galvosūkių dėžių nuomos kaina:

Standartinė dėžės(-ių) kaina (60€, 120€ ir t.t., priklausomai kiek dėžių nuomositės) + 100€ užstatas, kurį atiduodame grąžinus dėžę(-es).

Taip pat, reikia parodyti asmens dokumentą, kad įsitikintume, jog sutartį pasirašote savo vardu.

Dėžes išsinuomoti galite: Geležinkelio g. 6, Vilnius arba Griunvaldo g. 8, Kaunas.

Dėžę reikia grąžinti kitą dieną po išnuomavimo.

Slinkite į dešinę dėl pristatymo kainos.

Pristatymo kaina:

Vilniaus/Kauno mieste galvosūskių dėžių nepristatome. Išsinuomoti galite tik atvykę į mūsų patalpas.

Atvežimas už Vilniaus/Kauno miesto ribų – 1,5€/km, kilometrus į vieną pusę skaičiuojant nuo mūsų patalpų Vilniuje (Geležinkelio g. 6) arba Kaune (Griunvaldo g. 8).

Atvežimo kaina savaime nėra įsipareigojimas atvežti galvosūkių dėžes norimu laiku. Atvežimas galimas tik iš anksto suderinus.

Dėžių išsprendimui duodama 60 min. Kiekviena papildoma darbuotojo valanda kainuoja 15€/val.

Taip pat dėžes pristatome autobusų siuntomis. Pristatymo kaina priklauso nuo miesto.

Kaip užsisakyti Break Free galvosūkių dėžes?

Rašykite

Skambinkite

+370 607 73743

1.

Pasirinkite dėžę bei Jums tinkamiausią datą ir laiką.

2.

Sugalvokite ar norite įdėti mažą dovaną į paskutinį dėžės skyrelį (dydis 15x7x6 cm). Mes paskutiniame skyrelyje visuomet įdedame nuolaidą apsilankymui Break Free pabėgimo kambariuose, tad dovana nėra būtina.

3.

Užpildykite internetinę registracijos užklausą/parašykite mums elektroninį laišką su užklausa/paskambinkite.

Galvosūkių dėžės rezervacijos užklausa:

KONTAKTAI

Vietos, iš kur galite patys pasiimti dėžes (būtina prieš tai pasiskambinti!):

Geležinkelio g. 6, Vilnius

Griunvaldo g. 8, Kaunas

Tel.: +370 607 73743

El. p.: info@breakfree.lt

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujai atidaromus pabėgimo kambarius ir kitas pramogas!

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!