3 lengvi būdai kaip tapti populiariausiu klasėje

1. Bendrauk. Nebijok bendrauti su visais klasės draugais. Kitą rytą atėjęs pasisveikink su kiekvienu, paklausk kaip jam sekasi, kas naujo ir svarbiausia klausyk ką tau pasakoja, tuomet turėsi ko paklausti kitą dieną.

2. Būk linksmas. Niekas nemėgsta piktų ir susiraukusių žmonių. Turbūt ir pats nelabai bendrauji su visuomet piktu savo klasės draugu. Todėl nuo šiol visada šypsokis, pasakok pokštus ir daugiau juokis, pamatysi kaip visi norės daugiau su tavimi bendrauti.

3. Organizuok įvairias veiklas. Greičiausiai visi klasėje norėtų dažniau vykti į ekskursijas ar dalyvauti klasės žiburėliuose. Apsiimk organizavimu! Surask, kur visi norėtų nuvykti, suieškok visą informaciją ir pamatysi visa klasė ir auklėtoja tau padėkos!

Pabėgimo kambariai

Nauja ir nepamirštama pramoga, kurios metu 2-5 žmonių komanda yra užrakinama kambaryje ir turi iš jo ištrūkti per 60 minučių. Mūsų kambariuose Jums reikės panaudoti visus 5 savo pojūčius!

4 pabėgimo kambariai Kaune

Iš viso 4 kambariuose galės žaisti iki 24 dalyvių vienu metu. Visi mūsų kambariai yra Kauno centre. Visai prie pat Akropolio ir Laisvės alėjos.

Vieno kambario kaina – 50€, tačiau jei atvyksite darbo dieną iki 18 val. suteiksime 20 proc. nuolaidą ir kaina bus 40€ 2-5 žmonių komandai (kiekvienas papildomas dalyvis virš 5 – 8€).

Pabėgimo kambariai

Visi mūsų 4 pabėgimo kambariai yra pačiame Kauno centre – Kęstučio g. 17 ir Gedimino g. 30. Adresai du, tačiau patalpos yra šalia esančiuose, gretimuose pastatuose, todėl tik reikės pereiti per lauką.

Hario Poterio kambarys

Alisos kambarys

Du vienodi Mafijos kambariai

Susisiekite

Skambinkite mums +370 607 73743 ir mes Jums viską papasakosime plačiau.