Profesoriaus dėžė

Įvairiose Lietuvos vietose
Mobilus pabėgimo kambarys dėžėje

Luvre pavogta Mona Liza. Pagrindinis įtariamasis – Gustavas la Baumas – profesorius, visą savo gyvenimą paskyręs da Vinčio darbams. Jo kolegos traktavo profesoriaus bute radę Mona Lizos originalą, tačiau atvykus policijai paveikslo nurodytoje vietoje jau nebebuvo. Rasta tik keista dėžė su daug spynų. Dėžę iššifruoti ir atrakinti paskirta Jums – geriausiems šios srities profesionalams. Ar Jums pavyks išsiaiškinti kokią profesoriaus paslaptį slepia dėžė?

Pabėgimo kambarys dėžėje – tai specialiai sukurta galvosūkių dėžė, kurią galite spręsti biure, sodyboje ar net miške. Kaip tai veikia? Atrakinus vieną dėžės skyrelį jame rasite užuominą ir užduotį kito skyrelio atrakinimui, kol galiausiai išspręsite visą dėžę.

Dėžėje rasite įtraukiančias, įdomias bei netradicinio mąstymo reikalaujančias užduotis. Esant pageidavimui suorganizuosime varžybas, po kurių lauks puikios emocijos viso vakaro metu.  Be to, žaidimo pabaigą galime pakreipti Jūsų norima linkme: paskutiniame skyrelyje galime paslėpti ką tik pageidausite visiškai NEMOKAMAI, tiesiog susisiekite ir viską suderinsime!

Vieną dėžę geriausia rakinti 1-5 žmonių komandai, žaidimo trukmė apie 60 min. Dėžių turime daug, todėl vienu metu jas gali spręsti iki 200 žmonių.

Tai puiki, nauja pramoga įmonės šventei, gimtadieniui, vestuvėms ar giminės susitikimui!

1-5
60€ viena dėžė

Sudėtingumas: Sudėtingumas Sudėtingumas
Ištrūko laiku: 70%
Vidutinis ištrūkimo laikas:
Rekordas:
Vid. pagalbos skambučių sk.:

Rezervacija ir daugiau info čia.

Vilniaus/Kauno mieste galvosūskių dėžių nepristatome. Išsinuomoti galite tik atvykę į mūsų patalpas.

Atvežimas už Vilniaus/Kauno miesto ribų – 1,5€/km.

Atvežimo kaina savaime nėra įsipareigojimas atvežti galvosūkių dėžes norimu laiku. Atvežimas galimas tik iš anksto suderinus.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujai atidaromus pabėgimo kambarius ir kitas pramogas!

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!