Lobio dėžė

Įvairiose Lietuvos vietose
Pabėgimo kambarys dėžėje

Vaikštinėjant paplūdimiu staiga Jus apakina į krantą išmestas senovinis butelis. Prieidami arčiau pamatote, jog jo viduje susuktas popieriaus lapas. Ištraukiate butelį iš smėlio, atkemšate ir suprantate, kad tai tikras laiškas. Pradedate atidžiai skaityti.

“Marseli, siunčiu tau laišką butelyje. Mus užklupo didžiulė audra, manau šį kartą laivas neatlaikys. Kaip žadėjau, tavo dalis saugiai paslėpta saloje ir užrakinta, o savąją dalį aš nusinešiu į jūros dugną. Sek visus nurodymus, nuėjęs į vietą rasi skrynią bei kitus svarbius daiktus. Taip pat pridedu medalioną, jis padės atgauti savo dalį.”

Pabėgimo kambarys dėžėje – tai specialiai sukurta galvosūkių dėžė, kurią galite spręsti biure, sodyboje ar net miške. Kaip tai veikia? Atrakinus vieną dėžės skyrelį jame rasite užuominą ir užduotį kito skyrelio atrakinimui, kol galiausiai išspręsite visą dėžę.

Dėžėje rasite įtraukiančias, įdomias bei netradicinio mąstymo reikalaujančias užduotis. Esant pageidavimui suorganizuosime varžybas, po kurių lauks puikios emocijos viso vakaro metu.  Be to, žaidimo pabaigą galime pakreipti Jūsų norima linkme: paskutiniame skyrelyje galime paslėpti ką tik pageidausite visiškai NEMOKAMAI, tiesiog susisiekite ir viską suderinsime!

Vieną dėžę geriausia rakinti 1-5 žmonių komandai, žaidimo trukmė apie 60 min.

Tai puiki, nauja pramoga įmonės šventei, gimtadieniui, vestuvėms ar giminės susitikimui!

1-5
60€ viena dėžė

Sudėtingumas: Sudėtingumas Sudėtingumas Sudėtingumas
Ištrūko laiku: 60%
Vidutinis ištrūkimo laikas:
Rekordas:
Vid. pagalbos skambučių sk.:

Rezervacija ir daugiau info čia.

Vilniaus/Kauno mieste galvosūskių dėžių nepristatome. Išsinuomoti galite tik atvykę į mūsų patalpas.

Atvežimas už Vilniaus/Kauno miesto ribų – 1,5€/km.

Atvežimo kaina savaime nėra įsipareigojimas atvežti galvosūkių dėžes norimu laiku. Atvežimas galimas tik iš anksto suderinus.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujai atidaromus pabėgimo kambarius ir kitas pramogas!

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!