Da Vinčio kambarys

Kęstučio g. 17, Kaunas
Nuo 14 metų

Jūs esate meno dirbinių tyrėjai, labiausiai besikoncentruojantys į da Vinčio darbus. Ką tik paaiškėjo, kad Luvre esantis Mona Lizos paveikslas buvo pavogtas ir pakeistas padirbiniu. Jūsų kolega, profesorius Gustavas le Baumas, visą gyvenimą paskyręs da Vinčio darbų tyrinėjimui, pradėjo labai keistai elgtis paaiškėjus paveikslo vagystei. Jūs esate tikri, kad profesorius kažkaip yra su tuo susijęs, todėl vos tik profesorius išvyko, nusprendėte įsilaužti ir apieškoti jo kabinetą…

2-5 dalyviai
€65 komandai*

Sudėtingumas: Sudėtingumas Sudėtingumas Sudėtingumas
Ištrūko laiku: 55%
Vidutinis ištrūkimo laikas:
Rekordas:
Vid. pagalbos skambučių sk.:

DĖMESIO! Kęstučio g. 17 turime salytę šventimui. Salytės kaina €30. Salytėje rasite baldus, stalą su staltiese, virdulį ir kolonėles muzikai. Reikės atsinešti savo indus, maistą, gėrimus ir pnš. Salytėje galėsite būti iki 1 val. po pabėgimo kambarių. Rezervuojantis kambarius, rezervacijos formoje prie vieno iš kambarių pažymėkite, kad norėsite išsinuomoti ir salytę.

*Kiekvienas papildomas dalyvis virš 5 – 13 €. Studentams ir moksleiviams darbo dienomis iki 18 val. kaina – €55 komandai (tik visiems dalyviams pateikus galiojančius pažymėjimus).

Tortais jūsų šventei gali pasirūpinti Queens desserts meistrai. Užsisakyti: www.queensdesserts.lt

Jei pramoga Jums nepatiks, grąžinsime visus už pabėgimo kambarį sumokėtus pinigus!

Susipažinti su taisyklėmis galite čia.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujai atidaromus pabėgimo kambarius ir kitas pramogas!

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį!